Targi ogrodnicze w Piotrkowie 2024

Targi ogrodnicze w Piotrkowie Trybunalskim organizowane są dwa razy w roku. To świetna okazja aby kupić rośliny do ogrodu, i spędzić ciekawy czas z rodziną. Zobacz kiedy będą targi ogrodnicze w tym roku!

Kiedy będą targi ogrodnicze w Piotrkowie 2024?

Targi ogrodnicze w Piotrkowie mają dwa terminy – wiosenny i jesienny. Wydarzenie co roku organizuje Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego. Jeśli jesteś miłośnikiem prac w ogrodzie, na pewno czekasz na to coroczne wydarzenie. To dobra okazja aby kupić ciekawe sadzonki roślin, byliny, czy drzewka owocowe. Można na żywo porozmawiać z hodowcą, dowiedzieć się jak pielęgnować rośliny, i gdzie najlepiej je posadzić. Targi ogrodnicze w Piotrkowie są okazją do przyjemnego spaceru z rodziną. Na terenie znajdziemy również stoiska z przekąskami i napojami, oraz atrakcje dla dzieci.

Uwaga: termin targów wiosennych został zmieniony!

Targi ogrodnicze w Piotrkowie Trybunalskim data

Targi ogrodnicze odbędą się w dwóch terminach: 12 maja 2024 oraz 24 sierpnia 2024. Kalendarz imprez rolniczych udostępniony jest na stronie Łódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego. Na terenie targów znajduje się duży parking, który zazwyczaj jest doskonale koordynowany przez pracowników. Dzięki temu możemy łatwo dojechać na miejsce, i bezpiecznie zaparkować samochód.

Wystawa Pamiętajmy o Ogrodach w Piotrkowie Trybunalskim

Wystawa „Pamiętajmy o ogrodach” odbywa się zazwyczaj wiosną, w Piotrkowie Trybunalskim. Termin wystawy w 2024 roku to 14 kwietnia. Kalendarz imprez w naszym rejonie został już udostępniony przez ŁODR. Co znajdziemy na wystawie Pamiętajmy o ogrodach? To świetna okazja aby zakupić wiosenne kwiaty jednoroczne oraz byliny. Znajdziemy również drzewka owocowe oraz krzewy owocowe. To świetne pora aby kupić rośliny, ponieważ targi odbywają się w terminie dobrym do sadzenia roślin.

Co można kupić na wystawie ogrodniczej w Piotrkowie?

Na wystawie ogrodniczej w Piotrkowie kupisz wiele ciekawych gatunków roślin. Możesz przyjechać zarówno po rośliny ozdobne do ogrodu, jak i owocowe. Na wystawie w Piotrkowie kupujemy sadzonki truskawek, krzewy borówek i porzeczki. Zazwyczaj jest kilka stoisk z ciekawymi odmianami drzewek owocowych. Warto pojechać na wystawę, choć by po to aby poznać ciekawsze odmiany roślin.

targi ogrodnicze w Piotrkowie 2024

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *